Vítajte,
Môžete sa Prihlásiť alebo Registrovať.    Nepamätáte si heslo?

Príbehy
(1 videní) (1) hosť
DoleStránka: 12
Téma: Príbehy
Príbehy Pred 9 rok, 5 mesiaca Karma: 0
Čó ve mladí móžťe veďeťi o jebačky.To kod son jej mláďenčev,kod bola zábava v konzume.Už ňepamätujen kerót jí držav,aľe to je edno.Nuž,tak kot son šév tan na zábavu,ešťe son ľen na filagórii stáv a už son veďev,kerú vytrtkán,a kod son jí zväv do tanca a priložev jé ho na bricho,hňed vedela na čon je.
(Jedná sa o autentický prepis príbehu,ktorý rozprávala jedna nemenovaná osoba.)
Administrator
Administrátor
Užívatelia "offline" Zobraziť profil Užívateľov
Administrátor zakázal verejnosti možnosť písania príspevkov.

Re:Príbehy Pred 9 rok, 5 mesiaca Karma: 0
Edneho času,ešťe za komuňistó,tak edon chlapčisko,ňebuďen ho mänovaťi,abe sa Ľubo Meiško ňehňevav,mav veľmi rád pivo.Oč bov menší,o to mav väčší jazek,tak sa furt kcev préčiťi s krčmárkami,kod mu ňedomerale.Aľe kod profengovav,tak žďi male na ňeho,že kod sa mu ňepáči tak mu pivo ňemisej daďiťi,ľebo ešťe ňéma osemnác rokó.A tak misev čušaťi,ač kyn raz ňeprišév a ňevycapev Kepenky občiansky preukaz,ukejzav na dátum a prísnen hlason zahlásev:"odňeska po čáru".
Howgh!
Administrator
Administrátor

Nuž toto budu príbehe z vojenčine a pravďivé!

1.Príšév vojáčik z Čéch na urlaub(dovoľenku) a načisto zabudov po máľinsky vraveťi.A tak ťi ho mamovka posélajú na tok,abe doňésov hrabľe.
A ón ťi ľen tak chóďi po toku,hor-lóka a beduje:"copak jsou ty hrábě, kdepak jsou, co to jenom múže být?"- A ako tak cafarguje po toku,jus šlapev na ich zube.Hrabľiská ho treskle po lebeňi a zhvejkov:"Bodaj vás boh pobev aj z hrabľejmi!"

2.A ďalší ťéž podobnej prišév,na dvore sa zvítav s maťeró,zahľaďí sa a vraví:"Mami,copak je todle za ptáka?"A tode sa rozbehňe husák,chmacňe ho za rit a vojáčik na mamovku:"Ratujťe ma,mamovka,ved té husi si ma ňepamätaju!"

3.Ďalší živán bov prišév z vojne a mav o hodňe mladšich kamarátó,tak chóďev s ňima a rozprávav in zážitke z vojne.A ťéž prišlo aj na milostné oné-veci.Tak in vravev akú sex-bombu zbaľev a jus šľi čez peklo,tode sa tan vo veľkon stavalo, ukejže prston na stavbu a pové:"... a kundu měla jak tahle míchačka!"

4.Zas druhý,vo vojenskon kráča peklovó uľicó,opreťa iďe dáky človek a tót sa mu pozdraví :-Serus,Ďuro!
-Kdopak ty seš?Já tebe neznám!
-Ďuro,ňeser ma,ľebo ťa kopin do riťi!
-Jó,Jó,Jó!!!Teďko už tě znám!Ty jsi Jíří Vaňíšek!
(inak Ďuro Vaňiškove)
Administrator
Administrátor

(pravdivý príbeh?-%%%%)
Edneho času,bov son kus mladší,žén son mav,keľko son kcev,a ňi hodzáke,porában si veľač v zahraďe,kod v ton drnčí telefón.Hútan:"kerá kurva to zas móže otravovaťi?"Zodvihňen a až hin z Lučenca mi edná volá,že abe son prišév,že jí ňéma kto porejdňe vytrtkaťi."No ved,počkaj,ved te uviďíš s kyn máš dočiňéňa".Skočev son na autóbus,vystúpev v Lučenci pred Hvézdó,jebov son si 33 pív a 33 gruziňákó,a kod son jí našév a skočev na ňí a spravev 33 kól,tá už poton aňi mesľiťi ňeveďela a od té dobe už druhyho ňekcela.Radčé sa aj roke ňehonzľovala,ak to ňémalo beťi so mnó.
Administrator
Administrátor

-Kamarát,to si ďe zastreľev takú krásnu ďivú mačku?
-Aľe,iďen ťi z brezine,kukán,takych dobrech seďenďesejt metró predo mnó, ako mačka skáče z edneho stromu na druhý.Schmatňen fľintu,streľín
a spadla mi g nohán.Ak jí ňetrafín,bola be mi skočela na hlavu.
Administrator
Administrátor

Joj,toto bolo dávno,aždá ešťe za Ferenc-Jožku.Boľi Máľinčaňej cestovaľi ló na "maďare".Dáko poblúďiľi a ňeveďeľi,čó si maju počejťi.Už začla beťi veľká tma,kod uviďeľi maló sveťélko.Idu za ňin,prídu gu gazdovstvu,aľe sa obhanbévaju,kerót be mav iťi,sa spejtaťi,či be ňebov nocľah.Ako furt,tak nakoňéc to skončelo na báťovi Macovi.Táďe zaklope,otvorej mu a ón:-"aďá spálny-nocoválny,ta buďemo aj zemálny."Gazďiná dač naručela slúhon;
Máľinčanon daľi najesťi a vyspaťi sa mohľi hrdo v sene.Rano,už pred odchodon,edon vraví báťovi Macovi:"Iba dobre,že vás mámo,že véťe maďarovaťi,ľebo inak,bohvé,ďe be smo sa poďeľi".A kyn báťa Maco otvorej úsťa,predbehňe ich slúha:"vaše maďarováňa be ván ňepomohlo,kobe sa naša gazdiná nebola sen vydala z Klenovca!"
Administrator
Administrátor

Komentáre dvoch občanov,ktorí,za doteraz bližšie nezistených príčin skončili v rieke Ipeľ:
1.Emanuel Škopek:"šel jsem jednou kinskou ulicí na kole a pak jsem náhle zmizel".
2.Miňo Kloťoš Matiš:"jej son to roztúrovav ló uľicó na motorky a už vybočiťi son ňestačev a brzďiťi sa mi ňekcelo".
Administrator
Administrátor

-Pán farár,této hruške,čó son ván doňésov sa mäkké ako hovno - jus pod vaše zube!
Administrator
Administrátor

Málinčan sa nejako dostal do opery a po predohre naleduje óperný dialóg sopranistky s tenoristom:
Ona: -dej mi klíč!
On:-nedám!
Ona:-dej mi kľíííč! (vyšším hlasom)
On: -nedám!
Ona:-dej mi klíííííč! (celkom vysokým hlasom)
On: -nedám!
Vtedy sa postaví Málinčan a zakričí:-Ved jé už daj tót kľíč,nak ťeľko ňebľejka!
Administrator
Administrátor

Málinčania hrali divadlo o ukrižovaní Ježiša,ale v tej dobe ešte evanjelici používali ako bohoslužobný jazyk Kralickú češtinu,tak aj divadlo naskúšali v tomto jazyku.
Pomaly sa už predstavenie blíži ku koncu,Ježiša ukrižujú a na kríži má povedať ešte niekoľko slov,medzi nimi aj "žízním".Len chlapíka,ktorý hral Ježiša nie a nie napadnúť toto slovo.Rozmýšľa,čas uteká a nakoniec zvolá:
"PEV BECH!"
Administrator
Administrátor

horeStránka: 12