Vítajte,
Môžete sa Prihlásiť alebo Registrovať.    Nepamätáte si heslo?

News
(1 videní) (1) hosť
DoleStránka: 1
Téma: News
#123
News Pred 9 rok, 11 mesiaca Karma: 0
V Málinci vylúpili banku

Približne tri koruny štyridsať halierov si včera odniesol lupič v jednej pobočke z mnohých miestnych bánk.Podľa informácií,ktoré máme
k dispozícii, políciia zaistila stopy a tým je vec vyriešená.

=====
Zatiaľ nezistené množstvo cmaru uniklo včera občanovi Í.B. do potoka .Táto havária naštrbila chod obce,a keby sa vedelo,kto ten cmar do potoka vykydal,tak by bolo veselo.

Ináč,prišli aj hasiči...

=====
"HOT"-založili odbočku

podľa tlačovej agentúry ETN (edná teta natárala) bola v obci založená odbočka.Istej Mišo s Janom a Milanom založili odbočku smerom z Čapáša na Sipiritku stavebným materiálom.Vodiči motorových vozidiel na budúcu stredu vyhlásili generálny štrajk a nakoľko podľa hovorcu "mini"sterstva vnútra by mohlo prísť k fyzickým stretom,je vyhlásená pohotovosť tretieho stupňa a v Pereši a Brezine trénujú kukláči.Neznámy občan podal trestné oznámenie voči neznámemu pachateľovi.

=====
Agentúra ETN sa dištancuje od vyššie uvedenej správy a nabudúce už nebude zavádzať čitateľskú obec a podozrieva zo sabotáže konkurenčnú agentúru BSS (báčimu sa snívalo).

=====
Občanom,ktorí nezaregistrovali,že sa skončil letný čas,oznamujeme,ža sa letný čas skončil.

=====
Úrad predsedu vlády oznamuje občanom,že je na čase precvičiť si pesničku:"Čas radosti,veselosti nastal světu nyní."Že je to v češtine nevadí,veď aj Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra má odkazovač v češtine.

=====
V obci zasadala komisia,ktorá znova a znova sa nevie dohodnúť na texte protestu,ktorým by sa mala zaoberať Rada OSN,na tento účel zvlášť zostavená.

Jedná sa o to,že rôzni zlodeji,najmä imperialisti,židia,maďari a slobodomurári pod rúškom globalizácie,si privlastňujú v našom kraji vzniknuvšie názvoslovie a vydávajú ho za vlastné,pritom dokázateľne
ide o dedičstvo našich predkov.
.
Pár príkladov:

Google - ukradnutý,mierne pozmenený začiatok priezviska Gúgľava.

Audi - bežný termín v málinčine-"a uďi",v slovenčine- a odstúp sa,
a choď na bok

Volwo- bežný pokrik gazdu alebo pohoniča na vola,ktorý nechcel ísť z
maštale von - "vól vo!"

Ale komisia a čert nespí a ak OSN s tým neurobí poriadok,tak podľa vyjadrenia sa hovorkyne,komisia odsúhlasila,že vec sa postúpi na okres.
A možno aj do Lučenca.

======
Obecné zastupiteľstvo oznamuje občanom,že dnešným dňom je povolené stavať snehuliaky/snehuliakov aj bez povolenia.
Toto sa ovšem netýka stavania snehuliakov s výškou nad 1378 metrov a najmä v období máj -september.

=====
S(ú)kromný podnikateľ - predajca (ináč nepotrebného) textilu oznamuje,že s ukončením vianočného výpredaja začína veľkonočný predpredaj.

=====
Pravoslávni veriaci z Málinca tento víkend slávia Vianoce.Síce podľa posledného sčítania ľudu sa k pravosláviu na Málinci nehlási nikto,o to lepšia bola nálada a drvivá väčšina opýtaných sa teší na vítanie čínskeho Noveho roka(roku?).

=====
Označením Super-Máj chceli mládenci Elemér B. a Ctirad F. prihlásiť Máj do Guinessovej knihy rekordov.Zostavovateľov šokovala informácia,že sa šuhajom podarilo postaviť Máj do výšky 298 metrov.Veľké bolo sklamanie komisárov,keď na mieste zistili,že chlapci k smrečku zarátali aj nadmorskú výšku (290 m).Miesto 5 000 dolárovej odmeny boli huncúti vyťahaní za uši a nakopaní do ...
Administrator
Administrátor
Príspevky: 154
Užívatelia "offline" Zobraziť profil Užívateľov
Administrátor zakázal verejnosti možnosť písania príspevkov.
 
horeStránka: 1