Oznam: Výberové konanie na pozíciu manažér a administratívni pracovníci MAS Hornohrad PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 06 Február 2018 09:46


Občianske združenie MAS Hornohrad vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozícií: 


EKONOMICKÝ MANAŽÉR
40% úväzok, doba určitá, miesto výkonu práce: Poltár, územie MAS HORNOHRAD
Požiadavky na pozíciu:
VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, odborná prax minimálne 4 roky v oblasti finančného vyúčtovania projektov EÚ a vedenia účtovníctva, znalosť podvojného a jednoduchého účtovníctva, prax v oblasti vedenia účtovníctva minimálne 4 roky, ovládanie práce s PC (MS Word, MS Excel, Outlook, PowerPoint).
Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, analytické myslenie.
Vodičský preukaz skupiny „B“ výhodou.

ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK
2 pracovné pozície plný pracovný úväzok, 1 pozícia 1/4 úväzok, doba určitá
miesto výkonu práce: Poltár, územie MAS HORNOHRAD
Požiadavky na pozíciu:
Minimálne úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou a odborná prax minimálne 1 rok v oblasti ekonomickej, resp. v oblasti regionálneho rozvoja, alebo vysokoškolské vzdelanie bez praxe. Vzdelanie v oblasti ekonomiky alebo regionálneho rozvoja výhodou, znalosť podvojného a jednoduchého účtovníctva, analytické myslenie. Skúsenosti s EÚ projektami výhodou, aktívna znalosť AJ výhodou, ovládanie práce s PC (MS Word, MS Excel, Outlook, PowerPoint), znalosť administrácie web portálu výhodou.
Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, flexibilita.
Vodičský preukaz „B“ výhodou.

Informácie o výberovom konaní:
Váš životopis spolu so žiadosťou o prijatí do zamestnania a motivačným listom a kópiou dokladu o vzdelaní zasielajte poštou alebo osobne na adresu: MAS HORNOHRAD, Železničná 2, 987 01 Poltár do 12.02.2018 (16.00 hod.). Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Šmatlíková, tel. 0903 492 643. Do životopisu prosíme uviesť telefonický kontakt a e-mailový kontakt.


Výberové konanie bude prebiehať štandardne formou individuálneho rozhovoru pred komisiou dňa 15.02.2018 v multimediálnej učebni Centra prvého kontaktu pre podnikateľov v Poltári – RRA, Železničná 2, Poltár. Na výberové konanie budú uchádzači pozývaní telefonicky, resp. e-mailom, ktorí spĺňajú požiadavky na pozíciu.
Nástup možný od 01.03.2018.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu pod názvom „Prevádzka MAS HORNOHRAD“ financovaná zo zdrojov IROP; http://www.mpsr.sk/index.php?navID=47&sID=67&navID2=1036.

Posledná úprava Utorok, 06 Február 2018 10:26