DENNÝ STACIONÁR PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 09 December 2016 18:32

Milí dôchodcovia nudíte sa doma, ste sami, nemáte sa s kým porozprávať a poklebetiť? Strávte deň v spoločnosti iných, zahrajte si spoločenské hry, zapojte sa do krúžkov, programov, tvorivých dielní, ktoré si sami navrhnete podľa vašich záujmov. Popri tom sa pohostíte a naobedujete v príjemnej spoločnosti!
Denný stacionár môžete navštíviť ľubovoľne, ktorýkoľvek pracovný deň v týždni a na ľubovoľný počet hodín. Koľko času strávite v Dennom stacionári záleží len na Vás.
Milé rodiny nemáte kde dať svojich milovaných starkých, keď ste v práci, potrebujú opateru? Denný stacionár je riešenie bude v prevádzke 8 hodín počas pracovných dní od Pondelka do Piatku. Denný stacionár Vám okrem vzájomnej spoločnosti ostatných dôchodcov zabezpečí vyžitie formou spoločenských hier, programov podľa Vášho záujmu, program si môžete sami zostaviť. Ďalej Vás tam čaká pohostenie vo forme čaju a kávy pri TV, oddychová miestnosť s polohovateľnými kreslami. Pre klientov je denne zabezpečený obed pozostávajúci z polievky a hlavného jedla a to len za 1 eur. 

Počet klientov Denného stacionáru bude obmedzený tak neváhajtea prihláste sa !!! 

Záujemci o túto sociálnu službu sa môžu prihlásiť na pracovisku Terénnej sociálnej práce Málinec, viac informácií na tel. č.: 0915 425 080.

Posledná úprava Streda, 04 Január 2017 10:29